Kategoriler

HAKKIMIZDA

Firmamız genel olarak dış mekan her türden saksılı ve açık köklü süs bitkileri ayrıca meyve fidanları ile siz değerli müşterilerilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamayı hedef edinmiştir.
 
Bölgemizde gelişen peyzaj sektörünün içinde , emin adımlarla zirveye doğru çıkan RÜYA Fidancılık & Peyzaj, günden güne yaptığı çalışmalarla ismini bu sektör içinde özel bir yere koymaktadır.
Araştırmaya , incelemeye , kendini sürekli yenilemeye çalışan ve en önemlisi öncelikle kendisini iyi bir rakip gören RÜYA Fidancılık & Peyzaj, her senede kendisini geçmeye çalışmaktadır.
Üretim , satış ve uygulamadaki becerisini ve titizliğini kat kat arttırarak başarı çıtasını yukarılara taşımaktadır.Deneyimli ve profesyonel bir kadro ; dürüst yaklaşımla peyzaj sektöründe güvenilen bir firma özelliğini daha da arttırmaktadır.
 
Peyzaj sektörü dendiğinde aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir gelişmeyle büyümektedir.Özellikle mevsimlik çiçek , süs bitkileri satışı, bahçe aksesuarları, doğal taş türleri, meyve ağaçları, yerli ve ithal torf, doğal gübre satışı, bitkisel toprak temini ürün ve hizmet çeşitliliğine yer vermektedir.
Bundan sonrada yapacak olduğu yenilikler bu sektörde devam edecektir.